| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa iti faci rinoplastie iarna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

NU este recomandat să faci această operație în perioadele din an când condițiile meteo sunt extreme (iarna sau vara).

| cristimihailov a răspuns:

Salut, eu te-as intreba ca daca racesti... crezi ca e placut sa stranuti sau sa nu poti sa suflii nasul o perioada?

| Dintrebare a răspuns:

Este o operatie estetica a nasului. Ideal ar fi sa nu o faci nici cand e foarte cald, dar nici cand e ger mare. Pentru ca nasul e un organ foarte expus si e sensibilizat dupa operatie. Dar cel mai bine o sa te indrume medicul

| anonim_4396 explică (pentru Dintrebare):

Auzisem ca cel mai bine ar fi toamna sau primavara. Iar cel care intreaba "ce-i aia" e un troll. laughing

| DarkRevenge a răspuns:

Ce e aia? laughing