| SERIALS a întrebat:

Este vreun medic proctolog pe aici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Medici proctologi sunt putini. Intreaba de un chirurg, proctologia e o ramura a chirurgiei. Dar nu cred ca ai ceva grav, ca doar nu ai luat-o in fund.

| SERIALS explică (pentru minrest):

Ce sa iau in fund? Vreau sa discut sa aflu daca sexul in fund aduce probleme de sanatate sau nu.

| minrest a răspuns (pentru SERIALS):

Bine, cred ca se cunoaste ca am folosit o exprimare glumeata. Ce sa iei in fund intrebi? Nimica.

| SERIALS explică (pentru minrest):

Imi imaginez deja ce sa iau laughing

| Jrr_Klaudiu_1995 a răspuns:

Nu!