| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 11 ani deci sunt clasa 5.
Imi place de o fata din clasa 7.
Ea nici nu ma baga in seama.
De trei zile ma simt foarte rau.
Am stari de somnolenta, dureri in zona stomacului, si ma simt foarte ciudat.
Nu am chef de nimic.
Credeti ca e din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| Pinguuuin01 a răspuns:

Spune-i că îţi ese dragă. Adică si eu sunt fată şi sunt in clasa a 7 a şi mii se pare drăguţ când vine un copilmai mic să mă îmbrăţişeze

| Xtreeem a răspuns:

Du-te la doctor durerile nu sunt normale decat daca ai facut foamea dupa fata aia...i s-a intamplat unui baiat aceias chestie cu mine eu nu l-am placut si el intrase in stare de depresie treci peste iti trece..incearca sa asesti si tu pe alt cinevawinkingtongue

| Azµre a răspuns:

Ai 11 ani mai crești. Problema ta e la cap nu la stomac.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cat mai urgent vorbeste cu mama ta.Mi se pare normal ca fata sa nu te bage in seama, sunteti micuti.
In cel mai rau caz poti avea relatiii de amicitie cu colege de varsta ta.Atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea bat-o vina.

| Hash001 a răspuns:

O sa inveti ca sunt fete pe care nu le vei putea avea niciodata.

| FastAndFurious a răspuns:

N-are nici o legatura cu dragostea.
Mergi la medic si lasa basmele!

| MitroKta a răspuns:

Fa ceva sa iti treaca. Apuca-te de un sport. Unde am facut eu scoala se facea volei, baschet, trebuie sa fie si la tine ceva. Nu sta fara activitate ca mintea o ia razna.

| ghtm a răspuns:

Nu cred sa fie din aceasta cauza. Esti inca mic, dar ar trebui sa deprinzi ca nu intotdeauna vei capata ceea ce doresti, mai ales cind e vorba de o fata mai mare ca tine!
Ai grija de tine! O zi frumoasa!

| david2345 a răspuns:

Este cineva la George Enescu?

| david2345 a răspuns:

Va multumesc.
O sa imi revin.

| TonYGanGsTeR a răspuns:

Ehe, esti micut, Nu spun ca dragostea nu-i de cei mici, nu nu nu! dar totusi, este prea mare pentru tine, stiu cum este. si eu cand aveam 9 ani imi placea de una de 13, da, eu am fost cu ea, dar parintii mei nu acceptau asta eram prea mic. oricum, cu timpul vei realiza ca nu iti place de ea. incearca sa stai mai mult timp cu fetele, in loc de baieti, poarta-te dragut cu fetele de la tine din clasa, sigur una te va place, fiecare are o gingasie a ei anume. nu poti spune ca o fata este urata... una e asa una e asa... stai linistit. o sa treaca happy

| PaulaAle345 a răspuns:

Nu. oh go on