| anonim_4396 a întrebat:

Eu am parul lung. daca il tin in ochi in still "emo" o sa imi afecteze vederea intr-un fel?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Against a răspuns:

Evident. O sa ti se faca ochiul mai mic si dupa ai sa vezi din ce in ce mai rau

| iowa a răspuns (pentru Against):

Aproximativ cat dureaza pana la aceste efecte?

| Against a răspuns (pentru iowa):

thinking nu stiu, nu am incercat experimentul. Intr-o luna cred ca o sa observi schimbarea

| iowa a răspuns (pentru Against):

Dar nu il am exagerat de mare.doar un pic pe ochiul stang.are ceva?worried

| Against a răspuns (pentru iowa):

Nu stiu cat de mare este parul tau, in orice caz, afecteaza chiar daca e un pic, incearca sa ti-l asezi in asa fel incat sa nu stea chiar in ochi...

6 răspunsuri:
| 000M1ha3la a răspuns:

Nu as sti sa-ti spun sigur, dar nu cred

| wingchun a răspuns:

Buna. Eu stiu ca daca iti lasi asa pare pe ochi, o sa-ti iasa multe cosuri pe frunte mai ales vara, pentru ca asa imi iesea si mie, acum de afectatu vederii nu stiu posibil happy.