| cristianorudi7 a întrebat:

Eu aS VREA sa ma duc la sala. de doua luni am facut abdomene, flotari si exercityy cu o gantera de 3 kg. cam cat timp trebuie sa fac exercitii iar mai apoi sa iau proteine? sau daca iau proteine acum ma fac tanc? am 17 ani fara 3 luni. vreau sfaturi de la cei care au luat proteine si de la cei care s-au dus la sala... multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marcki a răspuns:

Eo zic sa te apuci de sala si sa faci 3-4 luni pe sec dupa acea ia proteine pentru ca ti sau format muschii! sper ca ti-am fost de ajutor. cu placerehappy

1 răspuns:
| Boyka a răspuns:

Pai tu ai 17 ani si faci exerciti cu gantere de 3 kg numa,, mai stai acasa frate