| Cristiano101 a întrebat:

vreau sa ma apuc acasa de exercitii fizice cu gantera si flotari si abdomene etc...intrebarea mea e pot sa iau ceva proteine?

2 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Poti sa cumperi niste batoane redis care sunt pentru a-ti amri rezistenta si pentru a face sa se vada venele pe tine.

| NiGhTWoLF a răspuns:

Si eu fac acasa exercitii fizice dar fara gantera... eu m-am obisnuit si nu iau proteine... e ceva chiar prostesc sa iei proteine. mie de la exercitii mi se vad venele