| qieiqpalz a întrebat:

Eu respir mai greu si uneori am dureri de piept in partea stanga, oare e ceva normal sau nu? Va rog fiti seriosi, eu va intreb foarte serio, sunt speriat sa nu fac infarct sau ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| iVIBER387 a răspuns:

Nu-ti fa grijii suferi de spasmofilie

| qieiqpalz explică (pentru iVIBER387):

Adica?

| iVIBER387 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Mai pe intelesul tau, LIPSA DE CALCIU

| qieiqpalz explică (pentru iVIBER387):

Mi s-a zis sa iau calciu dar nu am luat.o sa iau

| iVIBER387 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Ok, sper ca te-am ajutat

| qieiqpalz explică (pentru iVIBER387):

Da mersi