| Ciorap42 a întrebat:

Stiti unul dintre voi ce sa fac daca respir greu, cateodata ma doare in partea stanga si in spate tot stanga, Cateodata dureri in zona inimi, si flegma in gat ce nu prea ma lasa sa respir. Are careva idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te la medic, fa o radiografie la plamani, un EKG la inima, diagnosticul numai medicul il poate da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa mergi la doctor.
Daca ai respiratia sacadata,te doare in juruk pieptului,in stanga si ai flegma in gat, mai ales noaptea si nu numai, este panica, atac de panica.Dar dupa cum vezi scris cu rosu, numai medicul poate pune un diagnostic.Aici sunt doar pareri.Doar un consult iti va da raspunsul corect.

| Borsko a răspuns:

Sa mergi la medicul de familie.

| SUMO a răspuns:

Lasate de fumat in cazul in care fumezi.