| Superior a întrebat:

Excercitii fizice ce se pot face acasa pentru. rezistenta si agilitate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Jonglerie cu mingea, atat cu mainile, cat si cu picioarele.
Le poti face chiar si de "plictiseala". Pare banal, dar te misca profund si iti imbunatateste bine reflexele.

| RAY a răspuns:

Baga insanity sa vezi ce cool te simti

| Donsavas a răspuns:

Cumpara-ti un AB generator de pe olx, sunt ieftine si eficiente. Recomand! Iti lucreaza 5 grupe de muschi daca muncesti.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Cauta pe Youtube, este plin de programe si exercitii, daca scrii in engleza ce "workout" te intereseaza mai mult gasesti mai multe filmulete decat in romana.

| Ioyo a răspuns:

Poti cauta pe you tube si iti arata diferite exercitii, scrie workout si o sa iti apara multe clipuri.Eu il stiu pe un baiat de este roman poti scrie angelfitness are diferite exercitii si are si clipuri cu idei de gusturi, mic dejun, te uiti pe acolo.