| Marii a întrebat:

Daca sunt racita, pot face excercitii fizice acasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca nu stai in curent, da.

| miauu a răspuns:

Daca esti in stare sa faci da.nu are nimic

| kiske a răspuns:

Stiu ca atunci cand esti racit si faci ex fizice iti scade imunitatea deci te refaci mai greu.Ma refer la exercitii ce te fac sa "transpiri"cu adevarat.

| marsy a răspuns:

Se poate. daca te simti in stare!

| Orannginna a răspuns:

Desigur, nu poate fi nimic rau in asta. Doar sa ai grija cu aerul rece daca transpiri. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?

| girl.interrupted a răspuns:

Cu geamul inchis da. Si nu bea apa rece, poate provoca aprindere la plamani.