| ruben_5138 a întrebat:

Exercitii de inaltare ceva cu care sa ma inalt, aveti? Dau funda MAREE va rog:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Daca nu ai norocul sa te afli pe langa un bazin sau un teren, sunt si alte solutii.Pe net este o carte Secretele cresterii in inaltime, costa cam 50 lei.Eu o am, sunt exercitii si o alimentatie care te ajuta sa adaugi minim 5 cm in 2 luni. Eu am capatat 2 cm in 2 sabtamani, si pentru faptul ca am 16 ani si nu mi s a incheiat procesul de crestere.Bine ca nici nu m am tinut serios, ca daca ma tineam aveam mai mult.
Site ul e www.banderas.ro, asta bineinteles daca nu ai sala sau bazin la care poti sa ti faci abonament.
Multa bafta si Craciun fericit.

7 răspunsuri:
| Rihanna18 a răspuns:

Oarda

sari coarda

si joaca handbal!

Ca te vei inalta

si eu sunt mica de inaltime...

unii imi spun piticha

si mie imi place

:X

| DeeaLove08 a răspuns:

Basket, sau poti sta atarnat/a de spalier sau de o bara cat de mult poti.

| BBAlyss a răspuns:

Practica basket, te vei inaltawinking

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Basket, Volley, Handball sau inot.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Recomand inotul este printre cele mai complexe sportuiri, dar acasa poti sa faci tractiuniwinking

| ZuBby a răspuns:

Innotul. te asigur ca merge

| rapidist a răspuns:

Cat mai mult basket ajuta la inaltare.