| DeKoniec a întrebat:

Spuneti-mi niste exercitii de inaltare big grin... Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
exercitii in apa...dar lasa natura sa isi faca datoria.
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...din cate stiu nu prea ai cum sa te "intinzi"
Dar totusi poti sa incerci sa joci basket, handbal

| NicolaVlad a răspuns:

Incearca sa faci baschet sau volei big grin

| Bajereanu_Iulian_1993 a răspuns:

Ridicări la bara fixă. Mulți spun că are efect happy