| deadrose2543 a întrebat:

Exercitiile in inaltime chiar ajuta? Cam in cat timp se vad niste schimbari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| wEeEk1d a răspuns:

Depinde de varsta, daca ai peste 18 ani probabil nu vei mai creste foarte mult vizibil. Un sport perfect pentru inaltime este Baschet dar sa nu crezi ca daca arunci de cateva ori sau joci 2-3 ore pe luna o sa se vada. Trebuie la un club si o alimentatie potrivita.