| chocolate07 a întrebat:

Exista ceva pastile pentru cresterea in inaltime? Mi-a zis cineva de asa ceva, dar nu un nume exact. ceva pe baza de plante. Ma poate ajuta cineva? Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| matrix100 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa incerci asa ceva. Daca esti tanar(a) joaca basket sau inot.