| BogdanPapuc a întrebat:

Hei spuneti-mi daca exista pastile, vitamine pentru cresterea in inaltime si nu accept raspuns ca sportul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

Nu,exista stil de viata si genetica.
Ca accepti sau nu, este problema ta.

| Empathizer a răspuns:

Daca ai varsta potrivita, la care nu s-au inchis cartilajele de crestere, endocrinologul iti poate prescrie tratamentul hormonal potrivit, daca este cazul.

| gIiiIolil a răspuns:

Nu exista asa ceva, poate nu vrei sa faci sport, dar asta trebuie sa faci pentru a te inalta, fa basket, inot sau tenis happy

| Revendicated a răspuns:

Da exista medicamente cu hormoni de crestere