| Achtor a întrebat:

Exista exercitii pentru cresterea in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cupru a răspuns:

Sigur. happy Sari cat de mult posibil. cate 50 de sarituri pe zi creedd ca ajungbatting eyelashes

13 răspunsuri:
| Florrentina14 a răspuns:

Te poti apuca de un sport..de exemplu volei big grin

| Kisssssss a răspuns:

Rabdarea e cel mai bun exercitiu

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Pai, joaca baschet, volei, tenis.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Incearca sa zbori in sus cat de des pot, sau joaca baschet, fotbal, tenis.

| pzm26 a răspuns:

Sporturile gen : Volei, handbal, basket sau inotul ajuta foarte mult.

| Buburuzăăăă a răspuns:

Inot, gimnastica... Funda?

| milan9 a răspuns:

Baschetul...

| andreycosmin1 a răspuns:

Incearca inotul!winking

| pkpdionut a răspuns:

Apucate de inot sau de baschet, sau macar fa tractiuni

Răspuns utilizator avertizat
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
inotul,baschet. dezvolta cel mai mult.
http://www.crestereinaltime.ro/inot-articole.html totusi cresterea in inaltime mai conteaza si de geneticul tau.
O zi frumoasa sa ai:)

| Achtor explică:

Multumesc tuturor dar pot sa dau o singura funda big grin