| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Exista exercitii pentru cresterea in inaltime? Si daca da ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fumiko a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa joci baschet, volei sau sa faci inot.

| blackmambajdjfjfj explică (pentru Fumiko):

Stiu dar as vrea ceva ce as putea face acasa

| StefanCosmin a răspuns (pentru blackmambajdjfjfj):

Nu prea exista, DescendantsOfTheSun are dreptate, baschetul sau inotul te vor ajuta sa te dezvolti

7 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Incearca baschet sau handbal, poate volei, sporturi de genul.

| Edisor27 a răspuns:

Nu prea exista.dar poti face baschet

| laurentiu442 a răspuns:

Stai în pat și întinde
Te

| AnonimaTimida a răspuns:

Doar inotul de poate ajuta
a ajutat un coleg care in clasa 9a avea 150 acum are cam 175cm si e primul an de facultate

| NoahHermionaa a răspuns:

Eu la antrenamentele de atletism ma agat de ceva si stau intinsa pana la epuizare, de o bara te poti agata si sa stai asa pana nu mai rezisti si faci asta in fiecare zi de 2 ori eu am 13 ani si am, 1.64 si mama si tata sunt mici de inaltime dar eu sunt inalta si slaba! Fa si tu asta te ajuta, mai ales daca faci intens si o iei ca pe o obisnuinta, functioneaza 100%100! Funda?