| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor,

Am o problemă cu mărimea penisului meu. Am vârsta de 20 de ani și 86 de kg și o înălțime de 1, 82 cm. (înălțimea aproximativ).

Aș dori să obțin un penis mai mare și mai gros. în momentul de față lungimea penisului mes este de 15 cm.

este cineva de aici, care a încercat anumite metode, creme sau pastile sau metode naturale? și au și funcționat, evident.

dacă a încercat cineva o metodă naturală sau prin alte metode și au avut rezultat, vă aștept cu sfaturi, îndrumări și autor.

nu mă deranjează dacă metoda este naturală sau nu, vreau rezultate nu doar vorbe de promovare.

Mulțumesc anticipat.

11 răspunsuri:
| Alejay a răspuns:

Din pacate aceste "tratamente" de a mari penisul sunt doar niste fantezii sa stii.
Poti incerca ceva dar pe propria raspundere pentru se vor juca cu functiile sexuale si te poti trezii cu vreo ejaculare precoce sau cu diferite efecte secundare nedorite!
Marimea nu conteaza pentru nimeni ce faci conteaza si abordarea!
Nu-ti bate joc de corp si organ ca nu are rost! Be smart

| damian003 a răspuns (pentru Alejay):

Tocmai că nu vreau să îmi bat joc de el, vreau să îl îmbunătățesc.
tocmai că mărimea contează, de asta vreau să fac.

| MidnightR a răspuns (pentru damian003):

Ma indoiesc ca o sa dai peste vreo starleta porno care sa-ti ceara 20+cm.
Daca e sa o luam pe multumite si eu vreau o inaltime mai mare si multe altele.
Oricum, nu exista nicio metoda. Poate dai intr-altele si faci niste jogging prin apropierea spitalului.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu ai de unde obtine un penis mai mare nici daca stai in cap, nici daca faci plecaciuni, este exact atat cat l-ai mostenit de la tatal tau!
Nu exista tratament de nici un fel care sa-l mareasca, dar exista operatie de extensie, care costa mult dar ti-l poate marii cu 2-3 cm.
Nu te mai imbata cu apa plata, ca nici un tratamnet naturist sau medical nu a dat rezultate, desii naivii platesc sume enorme sa le creaca penisul, totusi, nu se intampla, pentru ce efectiv nu puteti schimba masura acestui organ.

| corbulalbrosu a răspuns:

Vei fi nevoit sa te multumesti cu ceea ce te-a dotat natura. Probabil ca vei cheltui sume importante de bani, dar vei constata/te vei convinge ca totul este inutil deoarece penisul are o structura extrem de complexa si complicata care nu poate fi reprodusa, marita, modificata prin vreo metoda cunoscuta deocamdata de stiinta medicala. Toate acele asa numite produse "miraculoase" carora li se face o reclama desantata sunt lipsite de orice eficacitate, fiind "utile/de folos" doar excrocilor care se imbogatesc de pe urma naivitatii unor nefericiti ai soartei. Sanatate!

| WaterDrop a răspuns:

Ce sa faci cu el? Tie iti trebuiesc metode de marire a creierului ca sa capeti incredere in tine, nu a penisului.

| seth2016 a răspuns:

Buna,

Ai un penis peste media romanilor (12 cm). Relax happy, orice vagin va fi fericit sa-l primeasca.

| damian003 a răspuns (pentru seth2016):

Este vorba de încrederea în mine. eu nu sunt mulțumit în primul rând.

| seth2016 a răspuns (pentru damian003):

El o sa creasca atat cat e programat sa creasca.

Răspuns utilizator avertizat