| Lilia2621 a întrebat:

Sunt fata si am nasul putin cam mare! Este vreo solutie pentru a-l micsora, in afara de operatie?

12 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Daca aia e poza ta, crede-ma ca nu ai nasul mare laughing, ci doar pitici pe creier. Operatiile estetice nu le faci ca si cum iti tai varfurile - ai, n-ai nevoie.

| Emma a răspuns:

Nu cred ca ai ce face!
Si gandeste-te ca poate nu ti-ar sta bine daca ai avea un nas mai mic, nu lua in seama asta!
Xoxo

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Cu acid laughing

| Clauditza21 a răspuns:

Treci peste complexul asta. Poti fi frumoasa oricum.winking

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Te incomodeaza la sarutat? E visul oricarui tata(nu va recunoaste bineinteles)sa iti spuna "fata tatei" la 25 ani. Ce tata norocos ai! Nu trebuie sa mai tina baietii la distanta, cand nu e prin preajma.
P. S:scuze...nu ma pot abtine, sa fiu un pic rautacios, nu e un defect major! Capul Sus!

| Calinush a răspuns:

Nu cred, doar cu operatie estetica care din cate stiu costa...

Dar eu zic sa ti-l lasi asa ca esti frumoasa oricum big grin si cine te iubeste te accepta si cu defectul asta, zic eu minor.

| ripperstefan a răspuns:

Simplu dati pumni pansa se micsoreaza.

| Spoorky a răspuns:

Taiel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cautsex.com - Vrei sa faci sex!? Cautsex.com portal adult doar pentru sex.Gasete perechea potrivita pentru sex.
Inscriere gratuita, vizualizare membrii gratuit - toate optiunile sunt gratuite!
La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasu' mare, nasu' mic.conteaza? tot nas e!
Numai idiotii din ciuda, sau, batjocura iti spun asta.
Stai calma si nu-i baga in seama.
Simte-te bine in pielea ta, si nu da importanta parerilee de batjocura al celorlalti. happy Ne-am inteles?
Sper ca te-am ajutat cu un mic sfat.

See ya! ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No. Tata cand eram mica tragea de nasu meu cica sa il mai lungeasca si tot borcanat e laughing

| Andre_7309 a răspuns:

Asteapta pana mai cresti si o sa-ti poti face operatie, desi atunci o sa ai alte prioritati. O sa-ti treaca faza cu nasu' mare imediat dupa ce primesti un compliment legat de elhappy. Bafta si nu te complexa!