| anonim_4396 a întrebat:

Exista un medicament pentru crestere rapida in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu, eventual doar sa iei suplimente de la farmacie dar astea daca au efect in timp. De asemenea iti recomand inotul, basketul si intinsul pe bara.

| madalinanicolae97 a răspuns:

Creștere rapida în înălțime nu existawinking și nu nu sunt medicamente pentru asta dat poate un doctor te-ar ajutawinking suplimente exerciții etc dar nu lua de capul tău ca daca iei și mai rău te îndeasa o sa fie și mai rau și rost sa nu mai crești deloc happy așa ca la un doctor bun daca vrei un sfat bun happy

| DiDiShOoR989 a răspuns:

Ce probleme au cate unii...

| the1975 a răspuns:

Calciu, probabil