| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo analiza, test care sa se depisteze citi parteneri a avut o fata macar in decursul unui timp scurt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Testul poligraf sau hipnoza.

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate doar un test poligraf si la intrebarea daca te-ai culcat cu 5 in ultimul timp poligraful sa spuna ca minte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, o injectezi cu serul adevărului și îți spune tot... Și ce n-a făcut dar vrea să facă...

| Victoria18 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

| Harlequin a răspuns:

Da, social engineering.
Îi zici că ai o boală cu transmitere sexuală şi că trebuie să facă ea şi toate persoanele cu care a întreţinut relaţii sexuale în ultimele X saptămâni analize.