| 212vip a întrebat:

Daca am fumat si trebuie sa fac o analiza poate cineva sa depisteze ca am fumat?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, din analizele normale nu se va vedea acest lucru.

| BeHappyForMe a răspuns:

Pai daca ti a afectat sanatatea un anumit organ si faci analiza pentru organul respectiv da(de exemplu o analiza pentru plamani da ca daca fumezi de mult si ai probleme te va intreba si oricum se vad plamani distrusi), dar daca faci analize generale nu o sa spuna nimeni ca ai fumat nu reie in analize ca ai fumat sau nu.

| anqutsel a răspuns:

Da

| gyovany95 a răspuns:

Da normal, nu in sange dar la plamani se vede, maimult de 3 fumuri raman imprimatehappy

| bd a răspuns:

Depinde de analizele pe care le faci. daca nu vrei sa se vada la analize bea mult lapte, nici eu nu am crezut cand am auzit dar chiar functioneaza happy

| Bulina_4880 a răspuns:

Din analize normale nu se afla daca ai fumat...
Si eu am fumatlaughing
desi am 12 anithinking
Am intrebare si eu pe tpu.si am primit raspuns cum ti am dat euhappy

| rainb0w a răspuns:

Depinde de analiza.
Daca e vorba doar sa iti ia sange nu.

| 212vip explică:

De fapt pe mine miine imi va controla plamanii si miinile cu lumini ultra-v asa ca e cam dificil