| flavyusR a întrebat:

Exista vreo crema pentru intinderea grasimii de pe abdomen? Am slabit vreo 8 kg si acum mai am putina grasime pe abdomen dar nu mai vreau sa continui dieta si exercitiile pentru ca nu mai am nici o motivatie sa fac asta, dar totusi vreau sa nu mai am grasimea pe abdomen. Mentionez ca nu este vorba de o grasime exagerata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu există. Iar dacă ar exista crede-mă că nu și-ar face efectul. Poți scăpa de grăsime doar dacă faci mult sport.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu exista asa ceva. Renunta la zaharuri si paine cateva zile si vei vedea ca o sa ti se micsoreze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Nu exista crema miraculoasa pentru slabit. Daca ar exista, ar fi prea simplu si usor sa slabeasca toata lumea. Pentru a scapa de grasimea de pe absomen, trebuie in primul rand sa ai o alimentatie echilibrata plina de fibre si vitamine (fructe, legume), sa consumi minim 2l de lichide pe zi si sa faci multe abdomene zilnic. Iar in timp vei avea si rezultatele dorite; dar, doar muncind!