| Alinfake a întrebat:

Cum credeti ca as putea sa am un abdomen perfect? mentionez ca am f putina grasime

7 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Www.highlifeworkout.com intri la categoria ABS. Mananca mancare bogata in proteine si carbohidrati: carne, orez, seminte, cereale etc
@Epurean trebuie facute toate deodata...si flotarile ce legatura au cu abdomenul? daca nu sti de ce raspunzi?

| Epurean a răspuns:

Fa 100 de abdomene pe zi, in mai multe serii. De exemplu 30 dimineata, 40 la pranz, 30 seara si flotari

| BadBoyCristy a răspuns:

Http://www.fiibarbat.ro/cum-sa-ai-un-abdomen-cu-adevarat-plat/
Uite aici...Am auzit niste zvonuri ca merge.

| pickles a răspuns:

Miscare,exerciti dar nu in exces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru defini zona abdomenului, fa urmatoarele exercitii:
Pentru partea superioara:
-http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48 incepe cu 20-30 si avanseaza pe parcurs la 50-60.Fa-le o data la doua zile, pentru a evita febra musculara si intinderile musculare.
Pentru partea inferioara a abdomenului:
-http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=related incepe cu 50(sunt foarte usoare)si avanseaza pe parcurs la 100.In rest procedezi exact la fel ca si in cazul celuilalt exercitiu abdominal.Respecta numarul propus de mine pana obtii rezultatele dorite,dupa care continua sa faci exercitiile, pentru mentinere, dar poti reduce putin numarul de repetari.Succes.

| MosesPrime a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU

e foarte bun programul! pe mine m-a ajutat;)