| Kent2142 a întrebat:

Exista vreo solutie care impiedica praful sa se asterne?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AddyTakaBlack a răspuns:

Da sa pui folie din plastic peste tot laughing

8 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Inca nu s-a inventat solutia minune care te scapa de facut curatenie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu exista solutie minune, trebuie sters cat mai des.
Te pup!

| georgeta27 a răspuns:

Foloseste pronto

| JoeTPU a răspuns:

Nu laughing, praful se asterne peste tot, trebuie sterg o data la 3 zile.
Succes!

| JoeTPU a răspuns:

Nu, praful se asterne peste tot, trebuie sterg o data la 3 zile.
Succes!

| Sibeluca a răspuns:

laughing))) nu, nu cred..este ceva normal sa astere praful..problabil te referi la praful de pe mobila sau chestii de genu..pai sterge si tu mobila odata la saptamana putin acolo, si gata laughing tongue

| AddyTakaBlack a răspuns (pentru Sibeluca):

O data pe saptamana eu il sterg de 2 ori pe zi...

| Gabriellla989 a răspuns:

Eu il sterg cu apa si bicarbonat si se pune praful la 1-2 saptamaniwinking.