| laura20 a întrebat:

Cum pot impiedica sa imi mai iasa fire sub piele dupa ce ma epilez cu epilatorul? Exista vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| kitty947 a răspuns:

Exfoliaza-ti pielea inainte sa te epilezi. Poti folositi un gel de dus exfoliant sau zat de cafea (care lasa pielea foarte fina). Daca nu merge asa cred ca mai bine ai incerca cearawinking

3 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Buna!
Simplu! Renunti la epilator happy si incerci cu ceara big grin
Sper ca te-am putut ajuta happy

pa pa

| Jolie_6609 a răspuns:

Nu poti decat sa le scoti cu penseta, necesita ceva timp dar... cu timpul probabil vor disparea. Daca nu reusesti, foloseste alta metoda de epilare: ceara dureaza la fel de mult ca epilatorul si nu lasa fire sub piele sau crema depilatoare, dar nu tine decat cateva zile.
Mult succes :*!

| Visatoarea a răspuns:

O crema pentru incetinirea cresterii parului.

Sau o epilare definitiva la un salon insa va trebui sa faci mai multe sedinte!

Bafta.