| Andy_6451 a întrebat:

Fac sala de 2 luni si deja vad rezultate.Problema este ca vreau sa pun masa repede si m-am gandit sa i-au proteine.E ok sa i-au proteine? Am 56 de kg si vreau sa pun masa dar sa nu ma ingras (sa nu pun mai mult strat adipos decat masa musculara).Ma gandeam la MuscleTech dar nu sunt sigur. Sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Ia-ti proteinele necesare din alimente.

| Krush a răspuns:

Cel mai bine e sa faci masa in timp, nu lua tot felul de proteine, sau mai stiu eu ce.