| Alexandraaleboantaa167 a întrebat:

Faceam un tiktok si mi se parea ca am ceva in ambii ochi la pupila si la partea alba așa ca am atins cu degetul in ambii ochi pupila si partea acea alba, va rog fara glume. Se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Posibil ca ti-ai iritat ochii.

| Alexandraaleboantaa167 explică (pentru helpforyou):

Se poate întâmpla ceva?

| helpforyou a răspuns (pentru Alexandraaleboantaa167):

Dacă este doar iritație vă trece fără probleme.