| Lala20 a întrebat:

Faptul ca am tinut in camera, la temperaturi chiar mai mari de 25 de grade, niste pastile cu Propolis pentru gat, si pastile Homeogene (homeopate, tot [t gat), le-a alterat? Le mai pot lua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Dacă observi că nu a avut loc nici o schimbare de la aspectul lor normal este în regulă.
Încearcă să ții pastilele la temeperatura care scrie pe prospect și întotdeauna să ai grijă să citești termenul de expirare.

Multă sănătate.

| ninita a răspuns:

Da le poti lua! atata timp cat nu s-au topit sau nu au sfoiegit nu au nimic ...doar nu o sa bagi pastilele la frigiderlaughing