Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, banuiesc ca unele dintre voi ati fost mai slabute, ce vitamine ar trebui sa iau sau ce ar trebui sa fac pentru a ma ingrasa, am momente cand mananc foarte mult si incerc sa mananc cat mai mult insa fara niciun rezultatsad...am luat ascovit, picovit, acum am inceput sa iau centrumsad.
Ce trebuie sa fac sa ma ingras, ati fost in aceasta situatie? Ati reusit sa va ingrasati? Multumesc >big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te multumesti cu ce ai pe oase, nu te forta fara rost pentru ca nu ajungi la nici-un rezultat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa te ingrasi? Atunci uite cum sa faci (un prieten l-a ingrasat pe unu cu metoda asta) :
-fa putina miscare (adica deloc)
-in fiecare zi sa te uiti la un film si sa rontai chipsuri
-mananca doar fast food

Si cam atat ar fi. Sper ca ti-am fost de ajutor. Mult noroc

| Bbyw a răspuns:

Eu inca incerc sa ma ingras mancand cat pot de mult, sora mea asta face si ea chiar s-a ingrasat.Deci mananca pana nu mai poti, chiar pana iti vine sa vomiti si vei observa rezultate. P.S. Eu mananc cat pot si sper sa dea roade.