| wolder a întrebat:

Fetelor, ce medicamente luati pentru durerile menstruale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| iStarry a răspuns:

Eu iau MIG-400 si in cateva minute sunt ca noua happy

| iuandfto a răspuns:

Eu iau Nurofen Express. La mine trece durerea foarte repede. Uneori cand nu am Nurofen Express iau Nurofen normal.

| danielaxyz a răspuns:

Algozone sau no-spa

| onutzaskumpik a răspuns:

Eu una iau Diclofenac si imi diminuiaza durerea.

| Đϋffγ a răspuns:

Eu iau Ibuprofen ...is niste pastile roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Algocalmin. Şi câteodată calciu.

| BombonicaXD a răspuns:

Nurofen,si imi trece imediat.

| NuDauNiciunNume a răspuns:

Eu iau Moment, este un pliculet pus in apa si imi trece foarte repede sa stiiwinking

| cristina117 a răspuns:

Pentru durerile menstruale este recomandat de farmacisti No-Spa. Ajuta foarte mult la orice fel de durere abdominala si multe femei il folosesc. Sper ca te-am ajutat :*