| eu_8723 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati daca puteti! De cand eram micuta mi-au iesit niste bubite pe maine si pe picioare si eu m-am scarpinat, iar acum mi-au ramas semne si se vad foarte foarte urat ...pantaloni scurti, tricouri, rochii nu pot purta pentru ca se vad. Ce tratament stiti? Ce sa fac? Este vreo crema pentru pete? Cei care stiti va rog ajutati-ma. Multumesc din suflet. kiss

1 răspuns:
| roberta1998 a răspuns:

Sincer si eu am.Nici eu nu stiu ce sa le fac.Am observat ca unele semne au disparut cu timpul, dar m-ai am cateva care mi-au ramas.