| eu_8723 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati daca puteti! De cand eram micuta mi-au iesit niste bubite pe maine si pe picioare si eu m-am scarpinat, iar acum mi-au ramas semne si se vad foarte foarte urat ...pantaloni scurti, tricouri, rochii nu pot purta pentru ca se vad. Ce tratament stiti? Ce sa fac? Este vreo crema pentru pete? Cei care stiti va rog ajutati-ma. Multumesc din suflet.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc de la Herbagen

4 răspunsuri:
| Maria3Maria a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un dermatolog sau sa cauti ceva creme/solutii naturiste sau de prin farmacii. In plus, atat eu cat si multe alte fete nu suntem perfecte. Invata sa porti orice si sa.ti accepti si iubesti propriul corp! big grin

| eu_8723 explică:

Mulumesc pentru sfat, dar sunt prea accentuate si nu prea pot sad si am 16 ani! nu sunt mai micuta ca sa zic ca nu imi pasa.

| eu_8723 explică:

Danielaxyz am citit despre aceasta crema si......as vrea sa o iau, dar ce stii e buna? Ai folosit`o?

| danielaxyz a răspuns (pentru eu_8723):

Eu o folosesc de vreo 2 ani, pentru ten(cosuri, pete), mi-a facut bine