| Anamarya97 a întrebat:

Fetelor, vreau sa va intreb ceva, de cateva zile tot vomit si ma doare burta, de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil ai mancat ceva ce nu ti-a picat bine sau a fost stricat. Du-te la doctor.

| Nimeni10 a răspuns:

De ce iti pierzi vremea pe aici, de ce nu te duci la un doctor?

| MedLife a răspuns:

Nu sunt fata, sunt baiat si nu pot sa-ti dau un raspuns concret caci trebuie sa stiu cum e durerea, unde e durerea la nivelul pieptului, la nicelul buricului sau lateral in flancuri. Cum sunt varsaturile, cu sange, fara sange, verzui... Iar daca te temi c-ai fi insarcinata (varsaturi), vezi si tu daca ti-a intarziat ciclul, iar daca e asa felicitari.