| mihai14nolimits a întrebat:

Buna tpu.De ce scaunul meu este verde si moale? se simte ca diareea.de cateva zile scaunul meu este asa.Inainte sa merg la toaleta ma doare burta si uneori parca imi vine sa vomit. Ce am? crying sunt foarte speriat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Poate fi de la o mancare, ori de la apa de la chiuveta, daca bei de acolo(are mult clor). mananca niste orez fiert cu putin parmezan amestecat daca ai si poti merge si la farmacie sa iti iei un furazolidon. important e sa te hidratezi, bea ceaiuri si apa buna

| Daniel2836 a răspuns:

Posibil o boala infecțioasă...
Nu te speria, du-te la doctorul tău de familie și explică-i situația happy.
Sănătate!