| anonim_4396 a întrebat:

Fimoza afecteaza cresterea penisului(sau cum vreti sa ii spuneti ca poate inca nu e )? Poate si Doamna Brigaela pe aici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Fimoza nu afecteaza cresterea penisului dar poate cauza alte probleme. Ar trebui sa mergi la un doctor, se poate trata usor.

| SERIALS a răspuns:

Ce e aia fimoza? Prima oara aud

| anonim_4396 explică (pentru SERIALS):

straight face In ce lume traiesti?
"Fimoza este definită prin existenţa unui orificiu preputial strâmt, datorită unui inel fibros prepuţial, care nu permite decalotarea glandului."