| Radandam a întrebat:

Fimoza afectează creșterea penisului? În ce măsură afectează? Și cei care ajung la maturitate cu un penis cu fimoza îl vor avea mic toată viata? Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama iubitului meu mi-a spus ca el are fimoza (el sustine ca nu e adevarat dar eu nu ma iau dupa el).
El are 21 de ani si crede-ma nu il are mic deloc big grin

| Radandam explică (pentru anonim_4396):

Pai și poate face sex dacă are fimoza? Adică se decaloteaza preputul de tot?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radandam):

Da. Si iti zic sincer ca am momente cand se termina dupa 20 de minute, poate si mai mult.

| Radandam explică (pentru anonim_4396):

Dar se decaloteaza, sau face cu pielea aia pe el? Se decaloteaza doar jumătate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radandam):

Face cu pielea aia careia sa stii ca in timp i s-a largit deschiderea si se decaloteaza in intregime.

| Radandam explică (pentru anonim_4396):

Am înțeles. Mulțumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radandam):

Cu placere si multa sanatate

| Dana2103 a răspuns:

Nu afecteaza nicio crestere

| Bariel a răspuns:

Am eu o actrita prno la care ma uit, si partenerul ei cred ca are fimoza, dar nu se vede ca ar avea probleme in timpul sexului laughing