| Radandam a întrebat:

Fimoza poate afecta creșterea penisului în dimensiune? Oricum am 18 ani si s-a incheiat procesul de dezvoltare al penisului meu.Dar eram curios să aflu dacă putea crește mai mult? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu are nicio legătură creșterea cu fimoza.

| Bizon95 a răspuns:

In teorie, da, e o restrictie permanenta
in practica, nu sunt doctor androlog, asa ca, ce stiu eu tongue