| razvan_3732 a întrebat:

Firele de par smulse din cap mai cresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FlorenceVi a răspuns:

Da, @Razvan, parul (de pe orice zona a corpului), unghiile si celulele se regenereaza. Concluzia: si firul tau smuls de pe cap va creste happy

12 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Nu ca le-ai smuls radacina.

| BiaSiAtat a răspuns:

Nu,pentru ca le iei din radacina.

| gabriella85 a răspuns:

Of course

| Reiatsunami a răspuns:

Doar daca le plantezi la loc.

| VivianKorea a răspuns:

Nu mai cresc si ramai cheala funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.asa cum penisul lui satan mancat de vreo fanatica se regenereaza

| Dina a răspuns:

Mi se pare ca nu!

| Buuff a răspuns:

Da normal.e ceva in gen ca epilatul pe picioare happy. chiar daca smulgi firele cu epilatoru cresc la loc nu? stai linistit happy

| AndddRu a răspuns:

Nu.happyFirele smulse sunt ca si inexistenteeee.

| Claudes a răspuns:

Depinde de caz, cunosc pe cineva care s-a tuns chel in urma cu ceva timp si i-a ramas o portiune din breton care nu mai creste.

| GeorgiiB a răspuns:

Da mai cresc se regenereaza.happy
Sper ca te-am ajutat!

| LorenaBmw a răspuns:

Da mai cresc e ca si cum ti-ai smulge parul de pe picioare, nu mai creste dupa aia?laughing:*
Bafta