| tukulele a întrebat:

Fiul meu raceste foarte des. Ce tratament naturist puternic ar putea sa ia? Ii dau prea multe antibiotice.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Du-te cu el la salina. Fetita unei prietene de-a mea era la fel. Cu sedinte la salina si cativa ani la mare consecutiv a scapat-o de raceli.

| mioara a răspuns:

Consulta un dr de la CALIVITA INTERNATIONAL-

| Ronin a răspuns:

Citi ani are copilul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i toamna Bronhovaxom. cate o pastila pe zi, 10 zile pe luna, 3 luni consecutiv. O sa-i creasca rezistenta la infectii.