| Dany_Armeanca_1985 a întrebat:

Foloseste cineva mask plus pentru. acnee? Dupa cat timp apar rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Claudia10girl a răspuns:

La mine au functionat produsele la vervory pentru acnee

| emymafiotu a răspuns:

Nu ti -as recomanda sa folosesti asta in schimb cunosc persoane care au folosit produse de nutritie externa de la herbalife, se vede diferenta de la prima aplicare daca vrei detaliihttps://www.facebook.com/profile.php?id=100007879455826

| emymafiotu a răspuns:

Nu ti -as recomanda sa folosesti asta in schimb cunosc persoane care au folosit produse de nutritie externa de la herbalife, se vede diferenta de la prima aplicare daca vrei detalii https://www.facebook.com/profile.php?id=100007879455826