| Upz0r3 a întrebat:

Cine a folosit MIBAZON si a avut rezultate pentru acnee? Cat timp il folosesc? Cat costa?

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Eu foloseam insa nu e prea bun. Cel putin asa mi s-a parut pentru ca in timpul unei luni nu se vedeau schimbari, iar cum sunt fata (in culmea dezvoltarii) cred ca era si mai greu sa-si faca un efect observabil. Insa l-am folosit la un moment dat pentru iepure, el fiind de fapt pentru uz veterinar, si s-au vazut efecte cam peste 2-3 saptamani pentru niste bubite destul de urate pe langa ureche.
Ceva ce am mai folosit si mi se pare destul de bun este uleiul de ceai sau ceva de genu. Se gaseste cam la orice farmacie si nu e prea scump (ii ceri vanzatoarei ulei de tea tree). Isi face efectul destul de repede, insa are un miros foarte puternic.

| deny_1602 a răspuns:

Eu am folosit Zinerit si e bun