| Upz0r3 a întrebat:

Cine a folosit MiBaZoN pentru acnee? Cat costa..in cat timp da rezultate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit! Il cumperi de la magazinele veterinare.Costa in jur de 20 de lei, 18.
Este o crema cu un tub lung.Crema e galbena.Ti-o pui pe fata seara, dormi peste un prosop si pana dimineata ti se absoarbe in piele. Daca dai pe haine/prosop nu se mai ia.
Da rezultate bune.
Creme bune mai sunt:Zynerit-e excelent.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o parere avizata si o analiza chimica http://pasagera.ro/despre-mibazon.html tu alegi daca folosesti sau nu.
Dar pe mine cuvantul " veterinar " ma cam pune pe fuga.
Eu folosesc crema Ivatherm Akne Syt (40 lei aproximativ ) si imi trec cosurile in 3 zile sau 5 depinde si de cos.

| Upz0r3 explică (pentru anonim_4396):

Ce pot sa zic e riscant...big grin

| Upz0r3 explică (pentru anonim_4396):

Dar..totusi din cauza ca are concentratii mari de antibiotice..il folosesti mai putin..ma rog..eu voi incerca vad f multa lume care la incercat si nau patit nimic in cel mai rau caz li sa agravat acneea...caz foarte rar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Upz0r3):

Ma rog fiecare o tine pe a lui laughing.
Eu as sta cu frica'n san la aplicare laughing.

| Upz0r3 explică (pentru anonim_4396):

Mdea..mdea laughing doar nu o sa dau pe toata fata...laughing) de fapt nici nu dau pe fata la inceput.dau ca am 2-3 pe spate sa vad cum se fac big grin