| ursachy a întrebat:

Foloseste cineva rapid mass sau alte suplimente nutritive de genul asta? e adevarat ca scade potenta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

Creste masa musculara si mareste capacitatea de efort - volumizeaza puternic celula musculara

- efect energizant

- contine carbohidrati complecsi,proteina din lapte,izolat proteic din soia, creatina monohidrata Creapure, vitamine si minerale RAPID MASS este un supliment alimentar destinat cresterii masei musculare, volumizarii puternice a celulei musculare, avand si un efect energizant.

RAPID MASS se recomanda culturistilor si sportivilor care doresc cresterea masei musculare si marirea capacitatii de efort.

Produsul contine: carbohidrati complecsi (dextroza monohidrata si maltodextrina), proteina din lapte (cazeinat), izolat proteic din soia, creatina monohidrata CREAPURE, vitamine si minerale.

Toate materiile prime folosite la realizarea produsului sunt importate din tari cu traditie in tehnologia fabricarii suplimentelor nutritive (SUA si Germania ), iar creatina monohidrata folosita are marca CREAPURE, puritatea asimilarea si efectul acestuia fiind superioara altor produse similare.

| MsGringer a răspuns (pentru MsGringer):

Nu scade potenta.Fratii mei o folosesc si nu li s-a intamplat nimic.

| ursachy explică:

Mersi