| ovidelu33 a întrebat:

Salut vreau sa iau si eu ceva suplimente nutritive si acest site: http://nikomuscleprogram.com/ m-a facut curios o fi adevarat macar 75-80% din ce spune ala acolo?
Daca stiti ceva ce creste rapid masa musculara va rog sa imi lasati repley cu numele produsului vreau ceva in genul sa cresti si forta si masa musculara cat mai repede.
Daca am postat la categoria gresita imi pare rau, rog sa mutati topicul la categoria care i se potriveste in caz ca am gresit categoria.

3 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Eu am folosit asta: http://track.probolan50.ro/product/Probolan-50/?pid=116&uid=1419 si a fost foarte bun pentru mine. Aproape ca mi-am dublat forta in o luna jumatate si am pus si pe mine. Normal, si sala se subintelege :D

| TuRneR01 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa crezi in chesti din astea ca nu dau rezultate, de exemplu steroizi, cresc aspectul muschilor nu forta lor

Eu ti-as recomanda sa ti o dieta de exemplu eu nu mananc prajeli, nu beau suc etc... mananc foarte multe salate, biscuiti fittnes (foarte buni la gust)... etc multe chesti( si ciocolata e foarte buna). Eu am facut doar exerciti flotari abdomene + sport, nu am fost la sala. In momentul de fata doar din flotari si abdomene am patratele si muschi destul de bine formati.

O iau ca un exemplu la abdomen, nu trebuie sa ai muschi ff bine formati ca sa ai patratele, trebuie sa ai un nivel de grasime foarte scazut sub 15% se vad bine patratelele intre 15-20% se vad ok. Daca ai un nivel sub 10% e perfect. La 7% esti manga. SPer ca ai inteles la ce ma referi funda?

| ovidelu33 explică:

Faza e ca mai toata lumea spune ca creste forta plus mareste muschi un fost coleg la folosit si inainte avea burta si nu avea muschi dar o luat asta si in 3 saptamani se cunoaste si la forta si la masa musculara.