| ursachy a întrebat:

Foloseste cineva rapid mass sau alte suplimente nutritive de genul asta? e adevarat ca scade potenta?!

7 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Cea mai mare prostie pe care am auzit'o laughing)) nu ai ce sa patesti de la suplimete daca folosesti cat sa iti suplimentezi nevoile!

| nesuferit a răspuns:

Steroizii reduc potenta pentru ca exista un surplus de testo in corp si incepi sa produci din ce in ce mai putin.
dar proteina nu reduce potenta, cine te-a mintit, a facut-o urat de tot laughing

| ursachy explică (pentru nesuferit):

Da stiu si eu asta dar contine si creatina si asa zic.'' unii'' si vroiam sa aud niste pareri

| nesuferit a răspuns (pentru ursachy):

Singurul lucru rau se poate intampla, este sa ai probleme cu rinichii, daca iei in excess. pentru ca tot ce e in excess se elimina.
Spor la antrenament, si lasa-i pe invidiosi sa vorbeasca big grin

| ursachy explică (pentru nesuferit):

Ok. mersi mult

| AdrianDS a răspuns:

Din pacate da.