| ellene a întrebat:

Folositi deodorante spray, antiperspirante, rollon-uri sau stick-uri? Cica spray-urile sunt mai periculoase pentru sanatate, mai indicate ar fi cele ce se aplica direct pe piele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Momentan deodorant spray, dar am incercat de toate.

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Stick-uri. Dove sau Rexona, depinde ce ma atrage cand fac cumparaturile.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Folosesc fie roll-on fie spray... Am un deodorant care imi place... Stiam ca sunt periculoase si pentru mediu. Doar ca nu am fost foarte multumita de efectul care l-a avut roll-on din gama respectiva...

| JustMeFlory a răspuns:

Folosesc rollon-uri si stick-uri.Depinde ce imi place in momentul ala.Stick-urile totusi ma cam enerveaza(desi sunt bune)pentru ca lasa urme pe haine, chiar daca cica nu ar trebuihappy

| SweetCandy a răspuns:

Eu nu folosesc rollon-uri...folosesc cel mai des stick-uri dove... mi se pare cel mai bunhappy

| viki a răspuns:

In momentul de fata folosesc roll-on. Dar prefer si stick-ul.

| buburuzAndreea a răspuns:

Mie mi plac rollon-urile. De la sprayuri ma irit daca dau prea de aproape. worried

| Nastia a răspuns:

NU FOLOSESC ROLLON.am auzit k spray-urile distrug stratul de ozon. mie nu mi s-a intamplat nimic daca am aplicat direct pe piele.

| elena21 a răspuns:

Stick si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stick-urile mie nu mi-au fost bune.Folosesc un antiperspirant fara alcool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Doar rollon-uri.
Pa, pa.

| sorina_9875 a răspuns:

Deodorantele spray ..sunt cele mai bune...dove de castravete :X

| LoVe_3491 a răspuns:

Eu folosesc roll-on de la Nivea si este foarte buna.Si stick-urile sunt bune! Dar eu am observat ceva...Cand ma mai dau cu deodorant spray, ma ustura pielea. Cel putin asta se intampla la mine.Nu stiu, poate am pielea sensibila...