| Dorina9 a întrebat:

fetelor ce imi recomandati in materie de antiperspirante,rollon, spray sau stick? m-am km plictisit cu cele de la avon si as vrea sa incerc si altceva, care credeti ca merita? fundabig grin pupici:*

11 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Bună.
Îţi recomand unul din aceste produse de la Amway.
Sunt pe bază din plante şi miros chiar foarte bine, chiar dacă costă un picuţ mai mult, sunt eficiente.
Consultă un reprezentat Amwaz şi comandă cu încredere.
Numai bine.

| BlackheartQueen a răspuns:

Am incercat de toate. Rollon mi se pare mai bun.

| alexandra1993 a răspuns:

Adidas for women

| Speedmafia a răspuns:

Spray e mai bun si tine mai mult bafta sper sa te fiu ajutat Funditaz rexona spray e ok eu tot asta folosesc si sunt multumita

| JustYourHeroine a răspuns:

Lady speed stick!

| lostsoul4ever a răspuns:

Spray, Nivea black & white. eu il folosesc si mi se pare cel mai bun

| Dorina9 explică:

Mersi pentru raspunsuri..........hai ink cateva pareri tongue :*

| butterfly5 a răspuns:

Am vz la o programa tv ca spray-urile sunt mai eficiente...

| SkumpikaCata a răspuns:

Pai un parfum e bun si miroase dragut biu un deodorand eu folosesc lady speed stick si cremele cele mai bune creme sunt alea de la nivea nu altele iar spreiuri ....sa stii ca mai bine dala solid decat sprei iti spun din propria experienta pupici pa-pa sper ca te-am ajutat

| Ady2 a răspuns:

Spray