| qieiqpalz a întrebat:

Frate deci eu de cand am auzit de demoni ca sunt unii care intra in tine si iti fac rau de atunci numai probleme de sanatate am sadam la spate, am avut la picior, am avut la dinti, acum amețesc grav de tot deci m-a chemat mama si cand m-am ridicat din pat si am ajuns la ea deja vedeam aproape negru in fata ochilor si ma clatinam, am lipsa fier. Oare imi va da doctorul de familie reteta cu fier pe gratis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti posedat de draci ma haaaaaaaaaaa fugi si fa un dus rece sa scapi de ei, cica nu le place apa rece la dracusori, pacat ca aceste personaje imaginare nu va da si ratiune

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Gandeste-te man ca de astia vor vota =hotarasc viitorul romaniei, acestei tarii

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Mi-a dat eronat

Răspuns utilizator avertizat
| artemidak a răspuns:

Plm omule.
Fără supărare, dar nimic nu știi?
Adică ma loghez pe TPU, vad ca pui cel putin 2 întrebări pe zi.
Și cum unele chiar cam sunt de spam, îți răspund sho la plesneala:
Uaaaai! Bajetu’! Esti posedat!’meri la biserica ca te omoară demonii sa mor eu!