| rareslord123 a întrebat:

Fumatul da dureri de cap zilnic.Ma doare capu zilnic e de la fumat sau ca am mers cu capu descoperit tuns foarte scurt iarna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Fumatul mai mult provoaca ameteli decat dureri de cap. Durerile de cap sunt mai frecvente datorita frigului, asta e clar.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te doare ca ai mers cu capul descoperit pe afara [fumatul iti spun eu ca nu da dureri de cap]

| Adry05 a răspuns:

Ambele.

| roxkiss a răspuns:

Pai poate fi si de la una si de la alta, depinde cit di de cite ori fumezi, de la fumat doare capul, e daunator si toxic pentru creier, si doar daca e mul 5 si mai jos si daca stai mai indelungat de 20 de minute poate sa te afecteze frigul. ai grija, ea ceva pastile de cap, daca mai continua adreseazate la medic, sa nu fie o migrena, sau din cauza fumatului.

| ItsMaxi a răspuns:

Ambele ar putea fi straight face deoarece atunci cand fumezi... ti se duc foaarte multi neuroni. iar a 2 fiind frig afara... mai ales la o anumita temperatura sau poate o fi si de la deochiat laughing)